Sesja ciążowa w rzepaku - Bytów

Sesja ciążowa to wyjątkowy czas wart upamiętnienia!

Na przełomie maja i czerwca trudno znaleźć bardziej wyjątkowe miejsce do podkreślenia radości oczekiwania na dziecko, niż pole rzepaku mieniące się słoneczną żółcią kwiatów.

Na Kaszubach można przebierać w urokliwych miejscach na sesję w plenerze, ale jednym z moich ulubionych są rzepakowe pola. Sesja w rzepaku to moc kolorów i soczystość, o jakiej można marzyć w bardziej stonowanym otoczeniu. Będzie idealnym wyborem dla kogoś, kto ceni sobie wyrazisty przekaz płynący ze zdjęć. Bardzo lubię takie sesje za wyzwanie, jakie mi rzucają – okiełznać ten urodzaj nie zawsze jest łatwo.

Poszukiwanie nowych miejsc na zdjęcia w plenerze to dla mnie zawsze miła odskocznia. Odkrywanie, poznawanie i bycie w naturze pozwalają mi nabrać dystansu do codzienności. Staram się, żeby to wybrzmiewało w moich kadrach, żeby fotografia, którą dla Was tworzę była odbiciem piękniejszego świata. Znalezienie tego miejsca w okolicach Bytowa zajęło mi sporo czasu. Ale dla tych kolorów warto było zakopać się samochodem w niejednej drodze donikąd! Zapraszam Was do podziwiania naturalnej sesji brzuszkowej Asi i Krzysia oraz Karolinki, która ma niebawem pojawić się na świecie.

Sesja brzuszkowa to pamiątka nie tylko dla rodziców.

Sesja ciążowa w rzepaku to wyraz optymizmu i radości związanej z oczekiwaniem na dziecko. Zawsze, kiedy wracam do tych zdjęć, uśmiech sam pojawia mi się na twarzy. Myślę, że taki jest cel każdej sesji brzuszkowej – zatrzymać ten wyjątkowy moment, który tak szybko przemija. Zachować go dla siebie, ale i dla maluszka, który przyjdzie na świat, a który rosnąc będzie chciał poznać swoją historię. Począwszy od brzucha mamy, a całkiem możliwe, że chcąc zagłębić się również w historię kilku pokoleń wstecz. Możecie być na to przygotowani. 🙂

Marzy Wam się taka sesja? Napiszcie do mnie, a razem ustalimy szczegóły. Doradzę Wam, kiedy jest najlepszy czas na wykonanie ciążowych zdjęć, gdzie mogę zabrać Was w plener oraz pomogę Wam przygotować się do sesji. Jeśli tylko będziesz miała ochotę pokażę Ci kilka sukienek studyjnych, które pięknie wpiszą się w naturalny klimat sesji. Uwierzcie, że nie pożałujesz – ten czas szybko minie, a przy maluszku u boku, czasem chętnie wrócisz do wspomnień o chwilach, kiedy na niego czekaliście.