Projekt 3 kadry dla biznesu

MagdaLena-23-1

Sesja biznesowa Twojej firmy to szansa na jej dalszy rozwój.

Prowadząc działalność nie da się nie zauważyć – w sieci bez dobrych zdjęć ani rusz. Jeśli to w Internecie klienci mają znaleźć Twoją firmę, fotografie są niezbędne. Szczęście w nieszczęściu, że w dobie smartfonów nie trzeba raz za razem wywoływać kliszy – wystarczy telefon i zdjęcie jest już prawie na naszym fanpage’u. Gorzej, jeśli nie masz na to czasu, brak ci umiejętności albo każda próba uwiecznienia sedna Twojej pracy kończy się artystycznym bólem głowy. Stąd wziął się pomysł na projekt fotograficzny, który ma pomóc lokalnym firmom z Kaszub pokazać się z dobrej strony w sieci: 3 kadry dla biznesu. 

Dlaczego sesja biznesowa jest tak ważna?

Jesteś sercem i mózgiem swojej firmy, jej twarzą. Pozwól, że pokażę Cię na 3 biznesowych kadrach w miejscu Twojej pracy, które będziesz mogła/mógł wykorzystać w rozwoju swojej działalności. To ważne, żeby Twój klient wiedział, kto stoi za działaniami Twojej firmy. Taka sesja wizerunkowa może pomóc Ci rozwinąć Twoją markę.

Projekt potrwa do końca lutego 2022. Nie zdziwię Was na pewno, jeśli napiszę że ilość sesji jest ograniczona. Dlatego wprowadzam zapisy. Zapisujemy się poprzez Messenger lub mailowo na adres lenakozyczkowska@gmail.com. Koniecznie piszemy, że chodzi o projekt “3 kadry dla biznesu”, określamy ilość osób, jaka będzie obecna podczas sesji (max. 3), miejsce sesji, a jeśli macie swój pomysł na te kadry, koniecznie się nim ze mną podzielcie. Dalej umawiamy się już na termin wykonania zdjęć i działamy!

Dla kogo jest ten projekt fotograficzny?

https://www.lenakozyczkowska.pl/kontaktGarść informacji praktycznych:

Sesje będą realizowane w miejscu Waszej pracy w godzinach 9:00 – 13:00 tylko w dni robocze.
Sesja nie potrwa dłużej niż 30 minut.
Dojadę do Was na terenie Kościerzyny, a także na terenie Bytowa oraz w szerokościach geograficznych mniej więcej pomiędzy (żadna ze mnie geografka, a moi klienci znają moje doskonałe wyczucie w określaniu lokalizacji) – napisz do mnie, jeśli masz wątpliwości, czy pomiędzy się kwalifikuje, a ja z pomocą Google rozwikłam zagadkę.

Konieczna jest zgoda na publikację zdjęć oraz oznaczenie mojego autorstwa każdorazowo używając fotografii w Internecie.

 

Mam nadzieję, że zachęciłam, zmotywowałam i spotkamy się na Twojej sesji wizerunkowej. Ja rozbuduję portfolio i zdobędę kolejne doświadczenia, a Ty… miło mi będzie, jeśli puścisz w eter jak fajnie jest na sesji ze mną. Ale czy tak rzeczywiście jest, dowiesz się tylko stając przed obiektywem. Rozwiałam wątpliwości? Napisz do mnie!