Reportaż z roczku Kościerzyna

Fotograf roczek Kościerzyna i okolice.

Roczek. Pierwsze urodzinki, pierwszy tort, pierwsze sto lat. Czy zapamiętasz ten dzień? Być może… Czy ono zapamięta? Tylko z Twoich opowieści i kolorowych obrazków, prawda? Zatrzymaj ten wyjątkowy moment ze mną – na fotografiach pełnych życia, żeby nigdy nie został zapomniany. Wyobraź sobie, jak za kilka lat razem przeglądacie rodzinny album i wracacie do tych chwil. Będzie to możliwe, tylko jeśli już teraz pomyślisz o Waszych wspomnieniach. Szukasz fotografa z Kościerzyny na roczek? Zapraszam do kontaktu!

Roczek w Kościerzynie.

Jesteście razem już rok. Czas szybko zleciał. Od dnia, w którym zobaczyłaś swoje dziecko po raz pierwszy zmieniło się tak wiele. W ten wyjątkowy dzień chcesz, żeby wszystko było idealnie. To nie tylko dzień narodzin Twojego szczęścia, ale też dzień Twoich narodzin jako jego mamy, taty… Dzień, który wszystko zmienił.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Warto go zatrzymać. Świętujcie, celebrujcie… i nie martwcie się, czy ktoś z gości chwyci za aparat i zrobi Wam wspólne zdjęcie. Fotografie z tej chwili będą pamiątką na lata dla całej rodziny. To piękny moment, żeby uwiecznić Was razem. Decydując się na reportaż z roczku, możecie być pewni, że zatrzymam dla Was wszystkie najważniejsze momenty tego dnia.

Reportaż z roczku, a może sesja na roczek?

Reportaż z roczku to idealny pomysł, żeby zatrzymać wydarzenia tego dnia na pamiątkowych zdjęciach. To też okazja do wykonania wspólnych rodzinnych fotografii z członkami Waszej rodziny. Dzięki sesji na roczku z Waszej pamięci nie umknie żadna z najważniejszych chwil tego wydarzenia. Jeśli jednak wolicie sesję na roczek zamiast reportażu, możecie umówić się z tej okazji na sesję lifestyle’ową. 

Czy wiecie, że zarówno reportaż jak i sesję na roczek możecie podarować komuś w ramach prezentu? Umówcie się ze mną na reportaż-niespodziankę. lub zapytajcie mnie o voucher prezentowy na sesję. Myślę, że sesja roczkowa to prezent, który ucieszy każdego!

 

Reportaż z pierwszych urodzin Wandy w Tawernie Ośrodka Wypoczynkowego Szarlota niedaleko Kościerzyny. Roczek Kościerzyna.