Sesja noworodkowa Kościerzyna

Sesja noworodkowa Kościerzyna. Naturalna sesja noworodkowa.

Kiedy w Waszym życiu pojawia się mały człowiek, zmienia się cały świat. Chwile spędzone razem czasem trwają w nieskończoność, równocześnie… umykając jak szalone. Warto zatrzymać te ulotne momenty i zdecydować się na sesję noworodkową. Taka sesja może być naprawdę komfortowa, ponieważ będzie wykonana w Waszym domu. Domowa sesja noworodkowa to wygoda, bezpieczeństwo i przede wszystkim piękna pamiątka.

Każdego dnia maluszek się zmienia. Z każdym kolejnym dniem nabieracie pewności siebie w roli rodziców. Może myślicie o zdjęciach, które zatrzymają te chwile na zawsze, ale… nie wiecie jak będzie wyglądał kolejny dzień. Co jeśli nie zdążycie na czas, bo akurat chwilę wcześniej maluch zasygnalizuje porę na zmianę pieluszki? Czy o umówionej godzinie nie wypadnie akurat pora karmienia? Co jeśli akurat wtedy pojawi się kolka? Czy uda się zrobić piękne zdjęcie, jeśli Wasze dziecko będzie niespokojne? Mam radę na te wszystkie pytania. Sesja noworodkowa w domu. Taką sesję wykonam dla Was również w Kościerzynie, dlatego zapraszam Was do zapoznania się z moją ofertą.

 

Co warto wiedzieć o sesji noworodkowej w domu?

Przede wszystkim domowa sesja noworodkowa to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. Nigdzie nie musicie wychodzić, czekacie na mnie w Waszym domu, gdzie wykonamy piękne naturalne zdjęcia. Wszystkie niezbędne rzeczy macie w zasięgu rąk. Nie trzeba brać ze sobą wielkiej walizki pieluszek, przytulanek, szumisiów… Na sesję o niczym na pewno nie zapomnicie. Wystarczycie Wy i Wasze dziecko, w rezultacie powstanie mnóstwo wyjątkowych zdjęć Waszej rodziny.

Zatrzymajcie ze mną te ulotne chwile na zawsze. Przytulcie swój skarb, a ja uwiecznię ten moment na pełnych miłości zdjęciach. W miłej atmosferze, w Waszym domu. W zgodzie z potrzebami maluszka i Waszymi. Na spokojnie, z odpowiednim zapasem czasu na karmienie, przewinięcie. Takie zdjęcia będą prawdziwie Wasze.

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą i rezerwacji terminu sesji noworodkowej.