Sesja ciążowa lifestyle - Kaszuby

Para w ciąży leży razem

Sesja ciążowa w domu - Kaszuby.

Zdjęcia z okresu ciąży to piękna pamiątka. Dlatego warto jest uwiecznić moment przed poznaniem maluszka. Kiedy kobieta zmienia się z każdym dniem, by powołać na świat nowe życie… Przede wszystkim jest to czas zmian, który mija naprawdę szybko… Jeśli marzycie o naturalnych i wyjątkowych zdjęciach, nie zastanawiajcie się dłużej, zaproście mnie na sesję ciążową do Waszego domu. Zapoznajcie się z moją ofertą i umówcie na Waszą sesję.

Domowa sesja to komfortowe rozwiązanie.

Czułe gesty, spojrzenia, głaskanie brzuszka… Sesja, na której się spotkamy będzie pełna takich gestów. Czas oczekiwania na nowego członka Waszej rodziny jest wyjątkowy. Być może wydaje Wam się, że tak będzie zawsze… Ale uwierzcie, że czas minie błyskawicznie, a już będziecie tulić swoje dziecko w ramionach. Dlatego zatrzymajcie te chwile, by móc do nich wracać już zawsze. To niezwykły moment Waszego życia. Być może pełen pytań, obaw, wyobrażeń, z którymi przeplata się radość oczekiwania. Warto go zapamiętać. Sesja ciążowa w domu pozwoli nam zachować najważniejsze emocje towarzyszące Waszej ciąży.

W ciąży ciało kobiety zmienia się, a samopoczucie może być naprawdę różne. Najlepszy czas na sesję ciążową jest uzależniony przede wszystkim od Waszego komfortu.  Zachęcam Was do umawiania się na sesje między 28 a 32 tygodniem ciąży, ponieważ zazwyczaj jest to czas, kiedy brzuszek przyszłej mamy jest już dobrze widoczny, a samopoczucie pozwala na czynny udział w sesji. Nie odkładajcie tego na później, bo możecie się nie czuć już na siłach. Zależy mi żebyście na sesji czuły się jak najlepiej i najpiękniej. Spotkajmy się, by uwiecznić ten ważny moment w Waszym domu lub plenerze. 

Para głaszcze brzuszek na sesji ciążowej
Pocałunek pary sesja brzuszkowa
Kobieta w czerwonej sukience w ciąży
Czułość na sesji ciążowej
Brzuszek ciążowy
Głaskanie brzuszka na sesji ciążowej
Całująca się para na sesji brzuszkowej
Portret ciążowy kobiety w białej koszuli