Sesja noworodkowa w domu - Kartuzy

Rodzina zabawia noworodka na sesji

Sesja noworodkowa w Kartuzach - możesz zrobić ją w Waszym domu!

Czy wiesz, jakie jest najlepsze miejsce na sesję noworodkową? Nie uwierzysz – to Wasz dom. Znajome kształty i zapachy, niezbędne rzeczy w zasięgu ręki, wygoda, bezpieczeństwo. Sesja w domu to swoboda w przestrzeni, którą znacie na wylot. Wyobraź sobie, że nie musicie nigdzie wychodzić, ubierać się,  pakować kilku toreb z najpotrzebniejszymi rzeczami. Wyobraź sobie brak żalu, że czegoś zapomnieliście, ktoś nie zabrał zapasowej pieluszki, czy ulubionej bluzki. W domu macie przecież wszystko pod ręką. Na domowej sesji jesteście u siebie. Nie ma nerwów czy zdążycie, ani gdzie zaparkować. Nie musicie też negocjowania ze starszakami, którą czapkę dziś ubrać. Tak, to idealne warunki dla udanej sesji noworodkowej. 

Dlaczego warto umówić się na sesję noworodkową?

W Waszym życiu pojawia się mały człowiek i zmienia się cały świat. Chwile spędzone razem czasem trwają w nieskończoność, równocześnie… umykając jak szalone. Każdego dnia maluszek się zmienia. Z każdym kolejnym dniem nabieracie pewności siebie w roli rodziców. Na pewno domyślacie się, że ten czas minie szybciej, niż się spodziewacie. Okres noworodkowy to tylko 4 tygodnie. Niezwykłe tygodnie, w których każdego dnia Wasz maluszek się zmienia. Sesja noworodkowa w domu zatrzyma dla Was te ważne momenty. 

Kliknij w link poniżej, by dowiedzieć się więcej o mojej ofercie. Wybierz pakiet, dopasowany do Waszych potrzeb, żeby móc cieszyć się pięknymi zdjęciami, które zostaną z Wami na zawsze.

Jak wygląda domowa sesja noworodkowa?

Na sesji noworodkowej w domu przede wszystkim liczy się spokój. To taki rodzaj sesji, na który zawsze przeznaczam więcej czasu, bo nigdy nie wiadomo, czym mały człowiek nas zaskoczy. W trakcie takiej sesji bez żadnego problemu robimy przerwy, których potrzebujecie – czy to na karmienie, przewijanie, czy przebieranie. A poza tym? Przytulicie swój skarb, a ja uwiecznię ten moment na pełnych miłości zdjęciach. W miłej atmosferze, w zgodzie z potrzebami maluszka i Waszymi. Na spokojnie, z odpowiednim zapasem czasu. Uwierzcie, że takie zdjęcia będą prawdziwie Wasze. 

Jeśli szukasz fotografa w Kartuzach, który wykona sesję w domu, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu. 

Wspólny rodzinny czas na kanapie
Ziewający noworodek
Zabawa chłopca na kanapie
Pocałunek dla mamy na sesji
Wspólne rodzinne zabawy
Rozmowa mamy z dzieckiem
Noworodek z rodzicami
Noworodek w ramionach taty
Noworodek na łóżku w sypialni
Chłopiec bawi się zasłoną
Noworodek w ramionach mamy
Portret mamy, taty i noworodka
Mama odpoczywa z noworodkiem
Noworodek śpi na tacie
Chłopiec bawi się duplo
Tata z noworodkiem w ramionach
Zabawa na sesji rodzinnej
Śpiący noworodek na sesji