Sesja wizerunkowa Kościerzyna - Rolety Grandzicki

Wpisywanie w kalendarz terminów realizacji

Sesja wizerunkowa Kościerzyna.

Jaka powinna być sesja wizerunkowa? Kiedy zaczęłam zastanawiać się, jakich zdjęć można potrzebować w biznesie od razu pomyślałam: takich, na których jest się przede wszystkim SOBĄ. Zdjęć z błyskiem w oku, kiedy wykonuje się to, co jest nie tylko pasją, ale i sposobem na życie. To takie zdjęcia pokażą w najlepszym świetle Waszą działalność, prawda? Z przyjemnością wykonam dla Was właśnie taką sesję wizerunkową w Kościerzynie. 

Tylko jak tu pozostać sobą, kiedy być może pierwszy raz spotykasz się z fotografem na sesji, właściwie nie wiesz jak ona będzie przebiegać, ani czy dobrze wypadniesz? Wątpliwości jest mnóstwo i wciąż się mnożą, a bez zdjęć w Internecie ani rusz… co za presja! Wiem, z czym walczysz, dlatego zawsze dużo uwagi poświęcam przygotowaniom do sesji. W rezultacie możesz cieszyć się profesjonalnymi zdjęciami, które przedstawią Twój biznes w dobrym świetle. Interesuje Cię sesja wizerunkowa Kościerzyna? Zapoznaj się z moją ofertą.

Jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

Przede wszystkim nie martw się, że nie wiesz, w co się ubrać, ani jak pozować. Podpowiem, co będzie wyglądać najlepiej. Boisz się, że nie będziesz wiedzieć jak się ustawić? Nie zostawię Cię na pastwę losu, przez całą sesję będę udzielać wskazówek i sypać pomysłami, gdzie i jak możemy zrobić zdjęcia i co poprawić, żeby wyglądały jeszcze lepiej. Ponieważ naszym sprzymierzeńcem jest też czas, spędzimy ze sobą trochę czasu. Uwierz, że mało komu udaje się z marszu wejść na sesję rozluźnionym, naprawdę! Ale im więcej czasu ze sobą spędzimy, tym napięcie ustępuje i… mamy to! Stajesz się znowu sobą, pokazując w kadrach to, w czym jesteś najlepszy – w swojej pracy.

Po sesji Paweł napisał mi, że żałowałby, gdyby nie zdecydował się na zrobienie sobie tych zdjęć. Ogromnie się cieszę, że przekonałam do stawania przed obiektywem kolejną osobę. Przede wszystkim mam nadzieję, że jego firma będzie teraz dawać czadu w Internecie! Trzymam za to kciuki.

Mężczyzna w pracy
Mężczyzna w pracy
Rozmowa przedsiębiorcy z klientem portret biznesowy
Docinanie rolet okiennych