Sesja noworodkowa Gabrysia w mieszkaniu | Kościerzyna

Nareszcie przychodzi na świat… wyczekane, upragnione. Jeszcze się docieracie, uczycie się siebie i jeszcze nie wszystko jest dla Ciebie jasne w rodzicielstwie, a już zauważasz, że z dnia na dzień Twoje dziecko się zmienia. Niemal niezauważalnie tak starannie przygotowywane przez całą ciążę ubranka stają się za małe… Wiesz co to oznacza, prawda? Ten czas ucieknie szybciej niż by się mogło wydawać. Dlatego tak ważne jest uchwycenie tych ważnych chwil… Najlepiej na naturalnych, pełnych uczuć zdjęciach rodzinnych.

Być może zadajesz sobie pytania jak wiele innych mam. Po co Wam ta sesja noworodkowa? Prawdopodobnie będzie jeszcze tyle innych okazji do zdjęć… A może wystarczy jak sfotografujesz swojego noworodka telefonem? Albo nie czujesz się jeszcze na powrót dobrze w swoim ciele, obawiasz się, że zdjęcia będą nieudane. A może sesja noworodkowa w domu wydaje Ci się wysiłkiem, na który Cię teraz nie stać? Albo jest jeszcze tyle rzeczy z wyprawki do kupienia…

Rozumiem wszystkie Twoje wątpliwości. Ale jedno wiem na pewno. Takiej pamiątki nie pożałujesz. Twoja rodzina zasługuje, żeby mieć wyjątkowe zdjęcia z tak ważnego dla niej okresu. Zdjęcia, które z pewnością w przyszłości będą dla Was bezcenne. Oczywiście, że możesz je zrobić sama. Ale niestety nie będzie wtedy na nich całej Waszej rodziny, zabraknie Ciebie, ważnej jej części.

Pamiętaj, że ten czas minie szybciej niż możesz przypuszczać… A zostaną po nim właśnie zdjęcia. Spójrz, jaką piękną pamiątkę możemy stworzyć dla Waszej rodziny.

Czy sesja noworodkowa w domu jest dla Was?

Noworodkowa sesja w domu to gwarancja niepowtarzalnych zdjęć. Nigdy nie znudzi Ci się aranżacja w tle, na którą złożyło się Wasze życie. Tu nie ma żadnej sztuczności, Wy i Wasz noworodek. Sesja w Waszym mieszkaniu to najbardziej komfortowy sposób na wykonanie pięknej pamiątki rodzinnej. Na sesji domowej uchwycimy magię pierwszych dni razem w przyjaznym dla Waszego dziecka otoczeniu. 

Niepowtarzalne ujęcia i wygoda dla Ciebie oraz Twojego maluszka – tak właśnie wygląda sesja noworodkowa w domu. 

Najważniejsze chwile zatrzymane na zdjęciach

Wielu rodziców obawia się, że wnętrze ich mieszkania nie jest odpowiednie do zdjęć, jest za małe, zbyt ciemne lub znajduje się w nim za wiele rzeczy. Nie jest jednak prawdą, że w Waszym domu nie można zrobić wyjątkowych zdjęć. Doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt naprawdę mogą wiele zmienić. Poza tym wiedzcie, że to nie mieszkanie czy dom są na sesji noworodkowej Waszego dziecka najważniejsze. To, co na zdjęciach będzie wzruszać to Wasze relacje, czułe gesty i miłość Waszej rodziny. Reszta to tylko dodatek.