Sesja ślubna w plenerze | Bytów

Planujesz ślub cywilny w Bytowie? Wyobraź sobie ten wyjątkowy dzień w malowniczym otoczeniu… Prawda, że to brzmi jak idealny przepis na niezapomniany ślub? Ceremonia zaślubin w plenerze może być spełnieniem marzeń. Zwłaszcza jeśli cenicie piękno natury i pragniecie malowniczego tła dla tak ważnej chwili jak Wasz ślub cywilny. Coraz więcej par decyduje się na złożenie przysięgi małżeńskiej w urokliwych okolicznościach przyrody na świeżym powietrzu. W takim niezwykłym miejscu na Kaszubach niedaleko Bytowa powiedzieli sobie “TAK” Natalia i Piotr. Zapraszam Was do obejrzenia kilku kadrów z tego wyjątkowego dla nich dnia.

DSC00308
DSC00349

Czy plenerowy ślub cywilny jest dla Was?

Pogoda to chyba największe zmartwienie par planujących ślub w plenerze. Niestety nawet w środku najpiękniejszego lata może zdarzyć się deszczowy dzień. Na szczęście wybierając odpowiednie miejsce możecie liczyć na właściwe zabezpieczenie Waszej uroczystości. Natalia i Piotr mimo deszczowej aury wzięli ślub na przepięknym zadaszonym tarasie nad stawem Restauracji Zielona Wzgórza na Kaszubach. Do dyspozycji pary oraz gości restauracja oddała również białe parasolki. Te pełniły także rolę niezwykłej dekoracji. I chociaż pogoda była kapryśna nikt nie zmókł tego wyjątkowego dnia.

Plenerowy ślub na Kaszubach to magiczne doświadczenie. Zawarcie związku małżeńskiego w otoczeniu natury i bliskich sercu osób zasługuje na najpiękniejsze zdjęcia. Przez całe  życie będą Wam towarzyszyć pamiątki w postaci pięknych kadrów, jakie stworzę dla Was tego dnia. Przeżyjcie swój własny bajowy ślub wraz ze mną, a ja zadbam o to, by wspomnienia o tym dniu pozostały żywe już na zawsze.

 

Ślub-Państwa-Wychowaniak-Lena-Kożyczkowska-Fotografia-(26-of-59)
DSC00484

Najważniejsze chwile zatrzymane na zdjęciach

Wybierając mnie na Waszego fotografa ślubnego możecie być pewni, że uwiecznię każdą ważną chwilę. To ważne, żebyście mogli zawsze wrócić do najważniejszego dnia w Waszym wspólnym życiu właśnie dzięki zdjęciom. Wykonam dla Was reportaż z ceremonii zaślubin oraz pamiątkowe zdjęcia Wasze i Waszej rodziny. Fotografie z tego dnia to bezcenna pamiątka. Ponieważ właśnie te chwile to początek Waszej wspólnej rodzinnej historii. Warto zadbać o to, żeby nigdy nie został zapomniany.