Zatrzymam w kadrze to,
co dla Ciebie ważne

Cześć! Bardzo się cieszę, że tu zaglądacie i rozważacie nasze spotkanie. Jeśli zastanawiacie się, co możemy razem stworzyć, przejrzyjcie moją ofertę. Uchwycę dla Was ulotne momenty z bliskimi oraz ważne wydarzenia. Fotografuję sercem, szukam naturalnych ujęć pełnych miłości, emocji i więzi. Zatrzymam na zdjęciach to, czego sami na co dzień często nie dostrzegacie.

Rodzinne sesje domowe

Sesje rodzinne w plenerze

Sesje noworodkowe

Sesje ciążowe

Sesje dla zakochanych

Wieczory panieńskie

UROCZYSTOŚCI

Sesje wizerunkowe

Gdzie się spotkamy?

Spotykam się z Wami w urokliwych kaszubskich plenerach oraz w Waszych domach, które są idealnym tłem dla uczuć i dopełniają rodzinne historie. Cenię sobie przede wszystkim naturalność i emocje, dla których idealną przestrzeń dają przyroda oraz Wasze cztery kąty. Sesje plenerowe na Kaszubach to mój konik, ale równie chętnie wykonuję sesje domowe w Kościerzynie, Bytowie oraz okolicach. Jeśli czujecie, że sesja w domu nie jest dla Was, napiszcie do mnie – mogę pomóc rozwiać Wasze wątpliwości lub zaoferować sesję w moim domowym studio, przytulnej przestrzeni urządzonej w stylu boho. Miejsce naszego spotkania zawsze zależy od Waszych preferencji.

Ceny sesji dotyczą zdjęć wykonywanych do 50 km od miejscowości Nakla, w gminie Parchowo. Jeśli chcecie mnie ściągnąć do siebie, a mieszkacie dalej, proszę doliczcie 2 zł za każdy 1 km podróży. Sesje plenerowe odbywają się głównie w okolicach Kościerzyny, Sulęczyna, Bytowa oraz na terenie gminy Parchowo.

Podczas sesji

Wybierając mnie na swojego fotografa możecie liczyć na swobodną atmosferę, dużą dawkę humoru i mnóstwo dobrej zabawy. Zrobię wszystko by sesja była dla Was fajną przygodą! Pomogę Wam poczuć się dobrze przed obiektywem, dzięki temu efektem będą nie tylko piękne zdjęcia, ale również miło spędzony czas z bliskimi. Nie będziecie się nudzić ani sztucznie uśmiechać. Podczas naszego spotkania zatrzymam dla Was w kadrach to, co najpiękniejsze: drobne gesty, czułe spojrzenia i niewymuszoną radość. Będzie mi bardzo miło Was poznać!