Rodzinne sesje lifestyle (w domu)​

Dom to serce rodzinnego życia. To on daje na co dzień poczucie bezpieczeństwa, jest naszą ostoją. To w nim czujemy się najswobodniej. W domowym zaciszu, bez pośpiechu możemy uwiecznić fragment Waszych wspólnych chwil. Zatrzymam na fotografiach magię codzienności, być może taką, jakiej w pędzie podobnych do siebie dni nie dostrzegacie. Złapię w kadrze prawdziwe emocje, czułe gesty, Was razem i to, co macie najcenniejszego – wspólny czas. Niech wnętrze dopełni tę historię, a obiecuję Wam, że dzięki zdjęciom ze wzruszeniem będziecie wracać do tych momentów.

Jestem mamą i znam dobrze potrzeby dzieci. Niektórym dom doda odwagi, by poczuły się swobodniej w obecności nowej cioci z aparatem. Dla innych będzie bezpieczną przestrzenią, którą podczas domowej sesji będziecie mogli wspólnie odkrywać na nowo. Tak powstają niepowtarzalne historie, prawdziwie Wasze. 

Niech śmiech dzieci i tupot bosych stóp na Waszej podłodze nie zostaną nigdy zapomniane. Niech odciśnięte na lustrze paluszki i plama po ketchupie na dywanie wciąż wywołują uśmiech. Zdjęcia Wam w tym pomogą.