Sesja ciążowa

Ciąża. Przepiękny, ulotny czas pełen miłości. Przystrojony paletą wszystkich możliwych uczuć. Radością. Niepokojem. Tęsknotą. Wątpliwością. Nadzieją. To jej nieodłączne składniki, z nich powstaje ten miłosny koktajl. Zatrzymajmy razem te niezwykłe chwile oczekiwania na cud na wyjątkowych zdjęciach.

Sesje ciążowe wykonuję zarówno w plenerze, jak i w Waszych domach – wszystko zależy od Was. Niezależnie od miejsca naszego spotkania, dołożę wszelkich starań byś Ty, przyszła mamo, czuła się spokojnie i bezpiecznie w tym wyjątkowym dla Ciebie czasie. Alternatywą dla spotkań w Waszych czterech kątach może być moje domowe studio zaaranżowane na przytulną przestrzeń w stylu boho. Kiedy pogoda na zewnątrz zniechęca do pozowania na dworze, warto rozważyć sesję ciążową w domu lub właśnie w studio.

Na zdjęciach możecie być we dwoje, ale równie cudownie będzie, jeśli zapozujesz sama. Pokażę Cię najpiękniej jak potrafię. Wiem, że możesz czuć się różnie, ale pamiętaj, że to Twój czas. Twoje ciało każdego dnia stawia czoła skomplikowanemu zadaniu wydania na świat małego człowieka. To okres w Twoim życiu warty zapamiętania.

Niech ten nadzwyczajny czas zapisze się na kartach Waszych rodzinnych albumów jako początek czegoś nowego.

Jeśli myślisz o sesji ciążowej skontaktuj się ze mną, żeby uzgodnić najlepszy czas na wykonanie zdjęć. Pamiętaj, że na końcówce ciąży często przyszłe mamy miewają gorsze samopoczucie, dlatego na zdjęcia umówimy się odpowiednio wcześniej, aby uchwycić najpiękniejszy moment oczekiwania. Zwykle z przyszłymi mamami spotykam się się w okolicach 31 do 34 tygodnia ciąży. Pamiętaj jednak, że każda z nas jest inna, dlatego razem ustalimy najlepszy termin na sesję ciążową właśnie dla Ciebie.