Sesja noworodkowa

W Waszym życiu pojawia się mały człowiek i zmienia się cały świat… Chwile spędzone razem czasem trwają w nieskończoność, a równocześnie… umykają jak szalone. Każdego dnia maluszek się zmienia. Z każdym kolejnym dniem nabieracie pewności siebie w roli rodziców. Uwierzcie mi na słowo – te chwile miną w mgnieniu oka, o wiele szybciej niż Wam się wydaje. Kruchy noworodek zmieni się w słodkie niemowlę. Dlatego zawczasu pomyślcie o zdjęciach, dzięki którym ten moment w Waszym życiu nigdy nie minie.

Zatrzymajcie ze mną ten niepowtarzalny czas na zawsze. Przytulcie swój skarb, a ja uwiecznię ten moment na pełnych miłości zdjęciach. W miłej atmosferze, w Waszym domu, bez konieczności wyprawy do studio. W zgodzie z potrzebami maluszka i Waszymi. Na spokojnie, z odpowiednim zapasem czasu na karmienie, przewinięcie. Takie zdjęcia będą prawdziwie Wasze.

Uważam, że Wasz dom będzie najlepszym tłem dla Waszej historii, dlatego swoim klientom polecam gorąco noworodkową sesję w domu. W przypadku domowej sesji nie potrzebujemy wiele więcej niż jednej ściany, kanapy lub łóżka i światła padającego z okna. Doświadczenie podpowiada mi, że każde warunki są dobre, by stworzyć niepowtarzalną pamiątkę. Zaufajcie mi, że tło z Waszych czterech ścian zwiększy znacząco jej sentymentalną wartość.

Jeśli jednak nie jesteście przekonani do sesji w Waszym domu lub mieszkaniu, zapraszam Was serdecznie na sesję noworodkową w domowym studio, które mieści się niedaleko wsi Nakla, w gminie Parchowo. Stworzyłam przytulną przestrzeń, która będzie idealnym tłem dla Waszych zdjęć. Chętnie wykorzystam ją, by Was odpowiednio ugościć i stworzyć pamiątkę z wyjątkowego okresu noworodkowego Waszego dziecka.