Sesja dla zakochanych

Często to Wasz pierwszy wspólny raz przed obiektywem. Być może zastanawiacie się, czy warto zatrzymać te chwile razem, czy dobrze wypadniecie. Uwierzcie, że to pamiątka na całe życie i naprawdę opłaca się taką sesję wykonać! Nawet, jeśli ciężko jest przekonać do zdjęć drugą połówkę, która twierdzi, że sesji nie potrzebuje lub nie potrafi pozować, warto spróbować. I cieszyć się naturalnymi, pełnymi emocji fotografiami, na których pięknie razem wyglądacie.

Uwiecznię Waszą miłość w pięknych okolicznościach przyrody lub w Waszym domu. Fotografując szukam czułych gestów, bliskości, naturalności. Pokażę to, co Was łączy i zatrzymam uczucia na niewymuszonych kadrach. W swobodnej atmosferze, bez presji, powstanie wiele ujęć, które będą dla Was pamiątką na kolejne długie lata razem.

Sesja narzeczeńska, sesja dla par i sesja małżeńska to sesje zdjęciowe, które pokażą Waszą miłosną opowieść. Możemy je wykonać u Was w domu, albo w plenerze. Znacie miejsce, które związane jest z Waszą historią? Świetnie! Chętnie to tam wykonam dla Was zdjęcia. A jeśli nic nie przychodzi Wam do głowy, nie szkodzi – znam wiele przepięknych miejsc na Kaszubach, które staną się idealnym tłem dla Waszych fotografii.

Będzie naturalnie i pięknie. Zapraszam Was serdecznie na sesje dla par w Kościerzynie, Bytowie i w okolicach Trójmiasta.