Uroczystości

Fotografia okolicznościowa to sesje pozwalające zapisać wyjątkowe chwile, podczas których spotyka się często cała rodzina. Są to zdjęcia reportażowe uwieczniające takie uroczystości jak Chrzest Święty, Komunie Święte, urodziny, roczki lub inne wyjątkowe dla Was wydarzenia.

Każda z tych uroczystości to nie tylko okazja, by zapisać na zawsze w pamięci ważny moment w Waszym życiu, ale również całą otoczkę z nim związaną. Reportaż to fotograficzna opowieść o Waszym ważnym dniu. Od przygotowań po celebrację i rodzinne spotkanie.

To detale, które dodają mu aury wyjątkowości: przygotowane starannie ubrania uchwycone na moment przed przebraniem, kawa porzucona przy pośpiesznym wyjściu, tort na chwilę przed poczęstunkiem, pięknie zapakowane wciąż tajemnicze prezenty.

Ważne dla Was wydarzenia zasługują, by zostać zapisane na pięknych fotografiach. Niech nie umknie żaden z ważnych momentów. Pozwólcie mi zbliżyć się i sfotografować bliskie dla Was osoby i wyjątkowe momenty w Waszym życiu. Wykonując dla Was reportaż staram się zarejestrować wszystko, co będzie Wam przypominać ten piękny moment.