Wieczory panieńskie

Wieczór panieński to pełen szaleństw czas, zanim przyszła Panna Młoda stanie na ślubnym kobiercu. To też idealna okazja na sesję z przyjaciółkami i piękna pamiątka na początek nowej drogi życia. Chętnie pomogę Wam uwiecznić ten niesamowity wieczór i sprawić, by stał się on prawdziwie niezapomniany. 

Sesja fotograficzna na Wieczorze Panieńskim to nie tylko dobra zabawa przed obiektywem, ale też doskonały moment na wykonanie pamiątkowych zdjęć z najbliższymi kobietami z otoczenia przyszłej Panny Młodej. W swojej ofercie proponuję dwa scenariusze sesji. Pierwszy to reportaż (pakiet 4, 5 lub 6) z Wieczoru Panieńskiego, który pozwoli zachować w pamięci wszystkie najważniejsze momenty tego dnia, takie jak otwieranie prezentów, wspólna zabawa, picie szampana – cokolwiek wymyślicie. Druga opcja to pozowana sesja (pakiet 1, 2 lub 3), która sama w sobie jest super atrakcją. To wy decydujecie, jaki wariant najbardziej Wam odpowiada. A może chciałybyście połączyć ofertę? Jak najbardziej jestem do Waszej dyspozycji!

Razem stworzymy fantastyczne fotografie, które będą przypominać Wam czas spędzony razem! W plenerze, w apartamencie, na plaży – szkoda nie wykorzystać takiej okazji na sesję z przyjaciółkami. Dobra zabawa gwarantowana!