Mam na imię Lena

… a właściwie Magdalena. Cieszę się, że chcecie mnie bliżej poznać – ja również chętnie poznam Was bliżej!

Fotograf-rodzinny-Kościerzyna

Radość sprawia mi tworzenie naturalnych, pełnych emocji i bliskości zdjęć. Na fotografiach chcę zatrzymać to, co jest najważniejsze, a często bywa niedoceniane na co dzień: miłość, czułość, więź. Spotykając się z Wami na sesji staram się stworzyć piękną pamiątkę, którą będziecie mogli cieszyć się przez długie lata. Moją misją jest pokazanie Wam na zdjęciach tego wszystkiego, czego sami na co dzień często nie dostrzegacie.

Wybierając mnie na swojego fotografa możecie liczyć na swobodną atmosferę, dużą dawkę humoru i mnóstwo dobrej zabawy. Zrobię wszystko, by sesja była fajną przygodą! Pomogę Wam poczuć się dobrze przed obiektywem. Niech efektem sesji nie będą jedynie piękne zdjęcia, ale również miło spędzony czas. Nie będzie nudy, ani pozowania – pozostaniecie na zdjęciach sobą.

Gdzie fotografuję? Najczęściej pracuję w Waszych domach, żeby zatrzymać w kadrze kawałek prawdziwego życia. Wasza rodzinna opowieść zaczyna się właśnie tam, w domu. To w nim mamy okazję stworzyć niepowtarzalne ujęcia, takie które są w całości tylko Wasze. Sesje domowe są też najbardziej komfortowe, ponieważ jesteście u siebie, w samym centrum Waszego życia rodzinnego. Od początku czujecie się swobodnie, a dzięki temu fotografie są prawdziwe i naturalne.

Kocham życie blisko natury, od kilku lat mieszkam na wsi. Nieustannie zachwyca mnie piękno okolicznej przyrody, którym chcę się z Wami podzielić. Dlatego ciągle wyszukuję kolejne miejsca w moim regionie, prawdziwe perełki na Kaszubach. I chętnie Was tam zabieram – razem znajdziemy idealną scenerię dla Waszych zdjęć. Jeziora, lasy, łąki, rzeki czekają! Obiecuję, że na takiej sesji odetchniecie świeżym powietrzem, a oczy nacieszą się naturą. Jeśli macie swoje ukochane miejsce – z przyjemnością pójdę tam z Wami i poznam Wasze ulubione zakątki.

Ceny pakietów dotyczą sesji wykonywanych do 50 km od  miejscowości Nakla w gminie Parchowo. Jeśli chcecie mnie ściągnąć do siebie, a mieszkacie dalej, proszę doliczcie 3 zł za każdy 1 km podróży. Sesje plenerowe odbywają się głównie w okolicy Kościerzyny, Sulęczyna, Bytowa oraz na terenie gminy Parchowo. Na Wasze zaproszenie odwiedzam także Trójmiasto i fotografuję Was na nadmorskich plażach. Mamy naprawdę dużo możliwości!

Prywatnie jestem mamą trzech wspaniałych chłopców, Michała, Szymona i Stasia dzięki którym rozpoczęłam przygodę z fotografią rodzinną oraz od kilkunastu lat jestem żoną najlepszego człowieka jakiego spotkałam, Janusza. Natomiast w pracy towarzystwa przy obróbce dotrzymują mi dwie mruczące kotki, Tosia i Tola. W wolnym czasie, choć nie ma go za wiele, relaksują mnie joga, pływanie, długie spacery i książki fantastyczne. Śpię długo, jeśli tylko mogę, a budzi mnie dopiero czarna kawa wypita z ulubionego kubka. Jestem marzycielką i optymistką, w dodatku zakochaną w kolorach. Przemycam ten optymizm w fotografiach, żeby sprawiać radość. Wszędzie widzę możliwości i piękno. 

Opinie

Sesja dla zakochanych

Zdjęcia są mega. Kilka razy z rzędu je oglądaliśmy i nie mogliśmy się zdecydować. Dominik przekonał się do sesji, mówił że na kolejną też pójdzie. Nie spodziewał się, że wyjdzie taki sztos! Jesteśmy bardzo zadowoleni! Kolejna sesja koniecznie u Ciebie.
Aneta
Sesja rodzinna w plenerze

Na sesji zawsze panuje ciepła, domowa atmosfera. Pani fotograf ma rewelacyjne podejście do małych dzieci, potrafi je do siebie szybko przekonać. Dzięki takiemu wspaniałemu podejściu do dzieci, zdjęcia wychodzą bardzo naturalne i swobodne. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają, na pewno nie będziecie żałować!
Agata&Zuzanka (18)
Agata
Sesja na roczek

Zdecydowanie polecam, miła, luźna atmosfera podczas sesji, błyskawiczny kontakt, a przede wszystkim przepiękne zdjęcia (mieliśmy ogromny problem, żeby wybrać najładniejsze, wszystkie nam się podobały)
Zuza
Sesja ciążowa w plenerze

Bardzo polecam panią fotograf, robi przepiękne, naturalne i magiczne zdjęcia. Pomysłowa, utalentowana i przemiła osoba.
Asia
Reportaż z Chrztu Świętego

Zdjęcia są przewspaniałe. Otrzymaliśmy je błyskawicznie. Jesteśmy zachwyceni Pani pracą i polecamy wszystkim komu się tylko da! Dziękujemy!
DSC_9024
Olga
Sesja ciążowa lifestyle

Wszystkie zdjęcia są wspaniałe. Cudowna pamiątka! Magdalena jest super zdolna i tworzy mega klimat na sesji!
Karolina

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Chcesz się ze mną skontaktować, dopytać o szczegóły?

Kliknij poniżej, by zadać mi pytanie lub zarezerwować termin sesji.