Ho! Ho! Ho!

Czy Ty też powolutku zaczynasz myśleć o Świętach Bożego Narodzenia? Może zaczęłaś już przygotowania, obmyślasz prezenty, marzysz o świątecznych potrawach, które na stole pojawiają się tylko w ten jeden wyjątkowy wieczór w roku? Mam tak samo jak Ty, wprost nie mogę się doczekać tego wyjątkowego czasu! Dlatego sesje świąteczne wykonuję dla Was już w listopadzie, żeby zdążyć ze wszystkim na czas!

Jeśli po głowie chodzą Ci rodzinne zdjęcia z bożonarodzeniowym klimatem w tle to już dziś zarezerwuj swój termin na sesję świąteczną. Odwiedź moje studio fotograficzne, które znajduje się niedaleko Kościerzyny, rzut beretem od Bytowa. A nawet z Trójmiasta masz do mnie naprawdę dobry dojazd! Sesja świąteczna, którą wykonam dla Ciebie będzie cudowną pamiątką dla całej rodziny – a do tego zdjęcia z niej mogą być doskonałym prezentem dla bliskich.

Chcę dla wszystkich chętnych znaleźć czas i bez pośpiechu sfotografować każdego, kto marzy o pełnych radości i świątecznych akcentów zdjęciach. Obiecuję, że będzie naturalnie, swobodnie i pięknie jak zawsze! Zanim więc wpadniesz w wir świątecznych przygotowań nucąc pod nosem “Last Christmas” znajdź chwilę na delektowanie się tym wyjątkowym przedświątecznym czasem i wpadnij do mojego studio na pełną bożonarodzeniowej magii sesję świąteczną.

Odetchnij od obowiązków, spędź z bliskimi trochę przyjemnego czasu, przytulając się, bawiąc i zajadając pierniczki, a ja w tym czasie stworzę dla Was piękną świąteczną pamiątkę, która – kto wie – być może będzie idealnym prezentem dla bliskiej Ci osoby? W końcu… czy dziadkowie mogą dostać piękniejszy prezent od wyjątkowych zdjęć wnuków wydrukowanych na cudownym jedwabnym papierze w ramce owiniętej wstążką? To klasyk, a jednak zawsze wzrusza!

W tym roku przygotowałam jeden pakiet, który zawiera 6 zdjęć w cenie 300 zł. 

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą. Zarezerwuj swój termin na sesję świąteczną już dziś!

Scenka świąteczna Bytów

Oferta świąteczna 2022

Mini sesja świąteczna Kościerzyna | Mini sesja świąteczna Bytów | Mini sesja świąteczna Kartuzy

Scenka świąteczna Bytów

W pakiecie świątecznym otrzymujesz:

6 wyjątkowych fotografii wybranych przez ciebie w formie elektronicznej
6 odbitek 15×23 drukowanych na jedwabnym papierze zapakowanych w ozdobne eko pudełko
Twój wybór – ujęcia, które otrzymasz w pakiecie wybierasz ze starannie wyselekcjonowanej galerii
Czas sesji 30 minut
Gwarancja otrzymania gotowych zdjęć i odbitek przed Świętami
Możliwość dokupienia kolejnych ujęć w cenie 30 zł/szt.
Prezent! Przy zakupie 15 ujęć do wyboru idealne prezenty pod choinkę:
2 albumy harmonijki 7×7 lub
eko album 20×20 

Cena sesji świątecznej to 300 zł.

Scenka świąteczna Bytów
Scenka świąteczna Bytów

Sesja świąteczna Kaszuby - kilka informacji:

  1. Rezerwacja sesji następuje po opłaceniu zadatku w wysokości 100 zł na dane widoczne w linku rezerwacyjnym.
  2. Po wpłacie zadatku proszę o mail z potwierdzeniem przelewu.
  3. Po zarezerwowaniu terminu wysyłam do Was mini poradnik z przydatnymi wskazówkami, m.in. na temat ubioru. Pamiętajcie, że są to jedynie inspiracje, przede wszystkim zależy mi na tym, żebyście czuli się dobrze w swoich ubraniach.
  4. Zdjęcia do swojego pakietu wybieracie z wyselekcjonowanej, poddanej wstępnej obróbce galerii do wyboru. Zdjęć do wyboru będzie od kilkunastu do kilkudziesięciu. Każde wybrane dodatkowo zdjęcie musi zostać opłacone. Nie ma możliwości otrzymania surowych zdjęć.